O NAS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Izabela Nowak
poniedziałek, 28 marca 2011 17:18

Koło Naukowe Mostowców powstało 5 stycznia 2004 roku, z inicjatywy garstki ambitnych studentów 5-go roku studiów magisterskich ze specjalności Mosty i Budowle Podziemne. Koło jest uczelnianą organizacją studencką Politechniki Warszawskiej, działającą przy Zakładzie Mostów Instytutu Dróg i Mostów na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

KNM skupia studentów i pracowników naukowych wokół wspólnej idei poszerzania horyzontów i pogłębiania wiedzy dotyczącej tematyki mostów i budowli podziemnych. W ramach naszej działalności organizujemy wycieczki na place budów związanych z kierunkiem studiów, uczestniczymy w branżowych konferencjach prasowych, utrzymujemy kontakt z przedstawicielami firm budowlanych, bierzemy udział w konkursach z zakresu mostownictwa, a także angażujemy się w edukację najmłodszych.

Poprawiony: czwartek, 20 października 2011 15:48